5 EASY FACTS ABOUT ایران چارتر DESCRIBED

5 Easy Facts About ایران چارتر Described

5 Easy Facts About ایران چارتر Described

Blog Article

مقصد سفر، عاملی است که در قیمت بلیط هواپیما تاثیر مستقیم دارد. تقاضای پرواز به مقصدهای پرطرفدار در فصل‌های خاصی بیشتر می‌شود، به همین نسبت، قیمت بلیط هواپیما نیز در های سیزن یا همان فصول پرطرفدار، افزایش پیدا می‌کند.

شاید باورش سخت باشد اما به همین راحتی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما را پیدا و تهیه کنید.

البته درصد شکسته‌شدن قیمت بلیط‌های لحظه آخری خارجی با داخلی متفاوت است.

تلگرام تویتر لینکداین ایمیل کپیکپی کردن لینک

در برخی موارد امکان انتخاب صندلی در زمان خرید بلیط هواپیما وجود دارد. برخی از ایرلاین‌ها به مسافران خود این امکان را می‌دهند که با پرداخت هزینه بیشتر، در زمان خرید بلیط، صندلی خود را انتخاب کنند.

بلیط چارتر لزوما همیشه ارزانترین بلیط نیست و گاهی با افزایش قیمت‌های بلیط چارتری ممکن است بلیط سیستمی را با قیمتی پایینتر پیدا کنید. افزایش یا کاهش قیمت بلیط چارتر ارتباط مستقیمی با میزان تقاضا دارد. در ایام پرسفر مانند تابستان و عید نوروز قیمت بلیط‌های چارتر هم مانند بلیط سیستمی افزایش خواهد یافت و این دو نوع بلیط از نظر قیمت تفاوت چندانی ندارند چون چارترکننده نگران خالی ماندن صندلی‌ها نیست.

در سامانه مِستربلیط می‌توانید این مشکل را با رزرو خودکار حل کنید. امکانی که برای روزهایی که ظرفیت بلیط‌های هواپیما تکمیل می‌شوند، طراحی شده است. 

در صورت کنسلی پرواز از سمت ایرلاین، استرداد مبلغ بلیط چگونه انجام می‌شود؟

معمولا برای ثبات بیشتر این بلیط هواپیما عوامل یک نرخ واحد را به عنوان نرخ ارز در نظر می‌گیرند.

طبیعتا در صورت تغییرات احتمالی از طرف مسافر، چارتر کننده با رعایت قوانین تصمیم گیرنده خواهد بود.

بعد از انتخاب بلیط مناسب از ایرلاین دلخواه می‌توانید مشخصات را وارد کنید و هزینه‌ها را آنلاین بپردازید.

با رصد کردن نوسانات قیمت می‌توانید بهترین بلیط چارتر را بخرید​

ممکن است شما بتوانید در فصولی که پرمسافر نیستند بلیط هواپیما لحظه آخری را با تخفیف خیلی زیادی بخرید. اما انتظار نداشته باشید که بلیط لحظه آخری مد نظرتان را در ایام پیک سفر هم با همان قیمت بخرید.

بنابراین اگر سفرهای مقرون به صرفه را ترجیح می‌دهید و برای‌تان مهم است که با هزینه کمتر خدمات باکیفیتی دریافت کنید، خرید بلیط هواپیما لحظه آخری انتخاب عاقلانه‌ای است.

Report this page